צמחים מלאכותיים איכותיים - להעניק מראה אלגנטי ונעים לסביבת העבודה

צמחייה מלאכותית של חברת קרת צמחייה מלאכותית

“אני יכול לשתול זרע שיהפוך לפרח, להעניק מהידע שלי לאחרים, לחייך למישהו שמשיב לי בחיוך” . כך אמר פעם הסופר והמחנך האמריקאי, ליאו בוסקאליה, במשפט שמתאים להופיע מול עיניהם של עובדים ונותני שרות בעולם כולו. כאשר בניין משרדים מקבל את פני הבאים אליו בכניסה ירוקה המורכבת מכמה עצים או צמחים מלאכותיים איכותיים שהועמדו תוך תכנון ומחשבה – נוצרת תחושה מזמינה ומרשימה. ואם דלפק הקבלה מעוטר בפרחים צבעוניים מלאכותיים או צמחייה מלאכותית ללובי שאיכותה הגבוהה מאפשרת  צבעוניות נעימה לאורך כל השנה – יווצר החיוך עוד לפני המגע האנושי. שילובם של צמחים מלאכותיים במשרד או בכל מקום עיסקי תורמת מאוד לקו עיצובי נעים לעין  וסביבה מסבירת פנים.

צמחייה מלאכותית מושקעת מעניקה מראה ירוק ומשודרג לסביבה העסקית

ולא רק על הלקוחות הצמחייה משפיעה לטובה – עובדים שסביבת עבודתם מועשרת בצמחייה, הנם עובדים מאושרים יותר ובעלי תפוקה גבוהה יותר. וזאת על פי מחקרים רבים שבדקו את השפעת הצמחייה {בין אם טבעית או מלאכותית} והצבע הירוק במקומות עבודה.
עובד שטוב לו בסביבת העבודה שלו הוא עובד מרוצה ויעיל למקום העבודה. ועובד שמגיע בבוקר ל”ירוק בעיניים” הוא עובד כזה. החיוך כבר יבוא מעצמו.
צמחייה טבעית היא דבר נהדר אבל לא בכל מקום ישנם תנאים מתאימים לטיפול השוטף בה. וכיום ניתן למצוא צמחייה מלאכותית לבניין באיכות גבוהה, שנראית טבעית לגמרי ובמגוון עצום – החל מעצי דקל ענקיים ועד עציצם מלאכותיים עם פרחים וצמחים קטנים שניתן להניח על שולחן העבודה או על המדף, לצד הציוד המשרדי או הניירת.

קוריוז קטן: בספרייה גדולה באזור המרכז פיזרו עציצים מלאכותית קטנים בין מדפי הספרים והמבקרים מתפלאים ומחייכים למראה ואף מתעניינים איך העציצים ירוקים ופורחים בתנאים כאלו?

ומכיוון ש”טוב מראה עיניים” – אנו מזמינים אתכם להתרשם מהמגוון העצום של צמחייה מלאכותית ללובי, משרד או לבנין ולבחור בעצמכם מה מתאים לכם.

Skip to content