צמחיה מלאכותית – מה השתנה?

תמונה של צמחייה מלאכותית של חברת קרת צמחייה מלאכותית

בפוסט הפתיחה דיברנו על הצורך בצמחיה מלאכותית, מכורח נסיבות של מיקום, תאורה והיעדר תנאים לתחזוקה ראויה. ונתמקד לרגע במה שכלול ב”תחזוקה ראויה”: מי לא זוכר את יורם וליאורה מ”קרובים קרובים” רבים במשך שבוע שלם “בגין בגוניה” שלא הצליחו להסכים על מועדי ההשקייה שלה?…מצב שמוכר לכולנו: קנינו או קיבלנו עציץ יפה. מצאנו מקום על מדף במטבח או במרפסת ומכאן ואילך מצבו רק הולך ומתדרדר.

למרבה השמחה, הטכנולוגיה והתפיסה העיצובית התקדמו מרחק שנות אור מהאגרטל עם פרחי הפלסטיק של פעם: אין עץ, צמח או פרח שתרצו לקשט בו את מקום העבודה או את ביתכם – ולא תמצאו אותו בעזרת קרת צמחיה מלאכותית {אולי רק עצי באובב…}. מרגע שהבנו ב “קרת גינון ונוי” את הצורך בצמחיה מלאכותית – ידענו שגם כאן נקפיד רק על הטוב ביותר. בשביל לקוחותינו אנו מגיעים למספר גדול מאד של מפעלים ותצוגות, מתעדכנים בחידושים בקביעות ובוחרים בצמחיה שמעוצבת לעילא ומוקפדת באיכות. אתם מוזמנים להסתכל מקרוב ב “קטלוג שלנו” ולהכנס יחד איתנו לעולם עיצובי יפהפה ומגוון.

>>>>

** וסיפור קטן על מה שמאחורי הלוגו שלנו : דבורה קטנה אחת נעמדה על אפו של שלמה המלך ואיימה לעקצו. המלך כעס והדבורה התחננה על נפשה והבטיחה לעזור לו בעתיד. שלמה המלך צחק על עזות ליבה ושיחרר אותה לדרכה. לימים, כשביקרה אותו מלכת שבא וחדה לו חידות – הביאה לו זר גדול של פרחים מלאכותיים יפהפיים ואחד בלבד – טבעי. אפילו שלמה המלך, החכם באדם, התקשה להבחין בו מבין כולם עד שנחלצה לעזרתו אותה דבורה קטנה וחוצפנית, התעופפה ונעמדה על הפרח הטבעי היחיד. שלמה המלך שוב הוכיח את חכמתו ואנו אומרים – מה שטוב למלכת שבא – טוב גם בשבילנו…

Skip to content