מחירי צמחיה מלאכותית – כמה עולה צמחיה מלאכותית?

כסא-החותנת-קוטר-27סמ-37סמ-50סמ

 

סביבת המגורים שלנו, סביבת העבודה שלנו וכמובן שהטבע סביב חושפים אותנו לגינות ציבוריות ירוקות, גינות פרטיות צבעוניות, מרפסות גדושות בצמחייה פורחת וגם צמחייה שנמצאת בתוך הבית, כול אלו גורמים לנו להרגיש נעים ונוח. הצבע, המראה הירוק והאסתטיקה גורמים לנו ליהנות , לתחושת שלווה ולרוגע.

למרות שרובינו אוהבים את המראה הטבעי, הירוק והצבעוני לא תמיד יש לנו את התנאים המתאימים לטפח צמחייה טבעית שתחזיק מעמד, תראה רעננה ויפה כול הזמן.

לכולנו יש את הרצון אך לא בהכרח את הסבלנות, הזמן, ו”האצבעות הירוקות” ומה שקורה לעיתים קרובות זה שאנו נאלצים להחליף לעיתים קרובות את הצמחים בעלות גבוהה.

גידול צמחיה דורש לא רק זמן ואנרגיות אלא גם ידע נרחב בנוגע למיקום הצמחים, כמות המים שהם צריכים, רכישת פתרונות השקיה או השקיה ידנית, התמודדות עם מזיקים, כמות השמש הנחוצה, דישון וידע נוסף.

לא לוותר על המראה הירוק – על היתרונות של צמחיה מלאכותית

אנשים שלא מעוניינים או לא יכולים להשקיע בגידול צמחייה טבעית יכולים ליהנות מתחליף איכותי ולרכוש צמחייה מלאכותית. צמחים ממשי או מפלסטיק, שיחים מפלסטיק עמידים לשמש לגינה ושאר אפשרויות יכולים לחסוך הרבה עבודה ומאמצים ולהעניק את המראה הירוק המבוקש.

כשרוכשים למשל עצים מפלסטיק לא צריך להשקיע בגידול ובתחזוקה באופן יומיומי. העצים המלאכותיים, אם עצי פלסטיק או עם עלי משי איכותיים לא זקוקים למים, לא נפגעים ממזיקים, לא גורמים לאלרגיות, לא דורשים מכם להסיר עלים שעבר זמנם וכמובן , לא מבזבזים כסף. ההוצאה היחידה היא ההוצאה הראשונית וכמו ברוב המוצרים יש מגוון גדול של קבוצות איכות ומחירים.

כול אחד ימצא צמחייה מלאכותית במחירים משתלמים במיוחד.

היכן ניתן לראות את הצמחייה המלאכותית?

אם בעבר היו פרחים מפלסטיק או עצים מפלסטיק ניחנים במראה שאינו אמיתי הרי שהיום אפשר לרכוש את הצמחים המלאכותיים באיכות גבוהה שדומה מאוד לצמחיה הטבעית. את עצי הפלסטיק, פרחי הפלסטיק, צמחי המשי ופרחי הסיליקון מהדור החדש אפשר למקם בכל חדרי הבית, במשרדים, קניונים, קליניקות, בתי מלון, כניסה לבנייני מגורים ומקומות נוספים ולתת צבע לחללים ואף לגינות, גגות ומרפסות.

אפשר לראות שימוש רב בפרחים מלאכותיים גם בחתונות. בחלק מאולמות האירועים נוהגים לקשט את השולחנות בפרחים מלאכותיים בצבעים עדינים כמו: תכלת, לבן וורוד.

אז כמה עולה צמחיה מלאכותית? פירוט מחירי צמחיה מלאכותית

אם נבדוק  נמצא שמגוון המחירים הוא עצום כמו גם מגוון האיכויות. ניתן לרכוש למשל עצים מפלסטיק במחיר שנע בין 200-300 ₪. פיקוס מלאכותי עם עלים ממשי לדוגמא יכול לעלות 430 ₪ ועץ מעוצב בצורת כדורים יכול לעלות 240 ₪. צפצפה מלאכותית לעומת זאת יכולה להגיע למחיר של 600 ₪.

עלויות של פרחים מפלסטיק יהיו נמוכות יותר ממחירים של פרחי סיליקון וניתן לרכוש את הפרחים המלאכותיים במחירים שנעים בין 25-50 ₪. 10 ענפים של כלניות ממשי יכולים לעלות בסביבות 50 ₪,  מחיר זר פרחי נוריות עולה גם הוא 50 ₪ בממוצע, לוונדר יכול לעלות בין 20-50 ₪ וזר חמניות מרשים יכול לעלות החל מ 50 ₪.

עלויות צמחים מלאכותיים נעים בין 100-600 ₪ כך שמדובר על טווח מחירים רחב יחסית. סוקולנטים מגוונים למשל יעלו בסביבות 110 ₪ בעוד דקל יעלה בסביבות 750 ₪. כמובן שניתן למצוא גם צמחים ועציצים מלאכותיים במחירים נמוכים יותר כמו למשל: עציץ אלוקסיה או קלדיום ירוק שעולים 60 ₪ בממוצע. שיחים מלאכותיים קטנים יניעו בין המחירים: 50-200 ₪ כאשר עלות פוטוס קטן מלאכותי למשל יכולה להיות 40 ₪ בלבד.

צמחים שמחזיקים מעמד למשך זמן ממושך וזקוקים לתחזוקה מעטה.

ניתן לראות כי טווח המחירים של הצמחים המלאכותיים נרחב. אפשר למצוא מחירים שנראים משתלמים על ידי רכישה מחנויות מקוונות שמציגות את מבחר הצמחים המלאכותיים ואת מחיריהם אך הנכון ביותר לפנות לחברות המקצועיות, בעיקר לאלו המחזיקות מגוון ומלאים גדולים ואיכות מוכחת.

חשוב לזכור כי גם אם המחיר נראה לעיתים גבוה מדובר על פריטים עיצוביים שיחזיקו מעמד למשך זמן רב וכל מה שצריך לעשות כדי לשמור עליהם זה לנגב אותם בסמרטוט לח מדי תקופה. כדי למצוא את המחירים המשתלמים ביותר אפשר לבצע השוואת מחירים.

בואו אלינו! ירוק אצלנו! יפה אצלכם!

אצלנו בקרת צמחייה מלאכותית תמצאו את המבחר הרחב והאיכותי ביותר של צמחים מלאכותיים שנראים אמיתיים לגמרי. אנו משווקים פרחים מפלסטיק, פרחים ממשי ומסיליקון, עצים מפלסטיק, עצים עם גזעים טבעיים,שיחים מפלסטיק, צמחי משי, צמחים עמידים לשמש וצמחים מלאכותיים נוספים במחירים משתלמים.

המראה של הצמחים המלאכותיים, גודלם וצבעיהם המרשימים יאירו כל גינה או חלל ויתרמו רבות לתחושה של כל מי שנמצא במקום.

אנו בקרת צמחייה מלאכותית מקפידים לשווק צמחיה מלאכותית שעשויה מחומרי גלם משובחים בלבד. כמו כן, אנו יכולים להתאים את הצמחים המלאכותיים לדרישות הלקוחות ולייצר צמחייה מלאכותית בעיצוב ייחודי שיתאים לעיצוב החלל, המתחם או הגינה ויימצא רק אצלם.

הצוותים והמעצבים שלנו זמינים לפגישה אצלכם למתן יעוץ והמלצה.

אנו מספקים שירות ללקוחות מגוונים, ביניהם: מוסדות שונים, אדריכלים ולקוחות פרטיים שמעוניינים להזמין צמחים מלאכותיים למשרד, לקליניקה או לבתים פרטיים ודירות.

אתם מוזמנים ליצור קשר ולרכוש צמחים מלאכותיים שניחנים ביופי שאינו נעלם עם חלוף הזמן.

Skip to content