יתרונות צמחייה מלאכותית למשרד ולבניין

במשרדים ומקומות עבודה רבים, אין תנאים טובים מספיק כדי לטפח צמחייה טבעית. צמחייה טבעית, לעומת הצמחייה המלאכותית, דורשת תנאים מותאמים אישית כמו תאורה, השקייה וטיפול שוטף. מצד שני – עם עליית המודעות ליתרונות הגדולים ולהשפעה החיובית של סביבה ירוקה – התקדם ענף הצמחייה המלאכותית במהירות האור ושילוב הצמחייה מלאכותית במשרדים כיום איננה הדימוי מהעבר של אגרטל מלא פרחי פלסטיק מאובקים.

 

שילוב הצמחייה המלאכותית והקו העיצובי המותאם אישית

בבניינים רבים ברחבי העולם מעוצבים ומיוצרים פריטי צמחייה מלאכותית יפיפיים עצים ייחודיים בגדלים שונים אשר צריך ממש להתקרב ולמשש אותם כדי להבחין בהבדל, שיחים וצמחים הנראים טבעיים ויפים, מוצבים בכדים מעוצבים בהתאמה אישית, פרחים במלוא פריחתם הצבעונית שהינם “עונתיים” כל השנה כולה.

כדי להשלים את הקונספט העיצובי של המשרד או בניין המשרדים, יש לעצב את הקונספט של שילוב הצמחייה המלאכותית כך שתשלים את רוח המקום, תוך התאמה אישית שתשפיע לטובה על העובדים ותעביר תחושה של מקום שהוא בית שני. כשאתם בוחרים איזו צמחייה מלאכותית לשלב במשרד, יש לקחת בחשבון את שילוב הצמחייה בהתאם למקום ישיבת העובדים, כניסות, חלונות ומבנה המשרד. המטרה בעיצוב היא לגרום לעובדים ולאנשים הנכנסים למשרד לתחושה חיובית ומרוממת נפש, ממריצה וחיונית, באופן טבעי ובתת המודע שלהם.

שימוש הצמחייה המלאכותית משחררת את העובדים מאלרגנים סביבתיים, מצמחים נבולים בשל טיפול בלתי מתאים ומהחלפת הצמחייה לאחר חופשות. וכן, מאפשרת מגוון רב ועיצוב מגוון. ניתן לבחור צמחייה מלאכותית מקומית, הנפוצה באיזור, ובכך לתת לעובדים שי ולבאים בשערי המשרד תחושת שייכות לוקאלית. וכמו שכבר אמרנו – טוב מראה עיניים. אנו מזמינים אתכם לאולמות התצוגה שלנו, להתרשם במו עיניכם מהצמחייה היפה והמגוונת ומהאפשרויות הרבות, ולהתחיל לפנטז על משרד פורח לאורך כל השנה.

Skip to content